TĚLO JE NÁSTROJ, JEHOŽ POMOCÍ SE MŮŽEME DOSTAT K CÍLI.
    COKOLI CHCEME USKUTEČNIT, MŮŽEME JEN SKRZE TĚLO.
    PROTO JE DŮLEŽITÉ UDRŽOVAT JE ZDRAVÉ POMOCÍ PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ.
Hlavní nabídka
Odborné články
Nejlepší výsledky s klienty

  + klientka zhubla 8 kg za měsíc *

  + klientka zhubla 15 kg za 4 měsíce *

  + zvýšení flexibility zkrácených svalů
  hluboký předklon k zemi za 2 měsíce,
  dříve chybělo 50 cm *

Reference
  * Garantovaný výsledek je u každého
    cvičence individuální a může se lišit.


Najdete nás také na ...

  • Facebook profil
  • Twitter profil
Bolí Vás klouby?
Trenér doporučuje, unikátní kloubní výživu.


Mapa webu tvarovani-tela.cz

Reference

Ivo (44let)

Ivo trénink
Cvičení s trenérem jsem zvolil proto, aby cvičení mělo opravdu nějaký smysl. Trenér v mém případě trenérka připravuje plán cvičení dle mých potřeb, aktuálního stavu a to tak, aby svaly nebyly zatěžovány jednostranně. Co je podle mého názoru ještě důležitejší, dohlíží na to aby cviky byly prováděny správně a tim se posilily ty partie které jsou potřeba.
Po půl roce cvičení je těžké říct nakolik jsem se zlepšil jedno však vím jistě, mám vnitřně lepší pocit a nejen fyzicky ale i psychicky jsem prostě víc v pohodě.


Hodnocení trenéra:
Výsledky z měření a tělesné analýzy dokládají pokrok klienta po 6 měsících cvičení i včetně letní dovolené:

Nárůst svalové hmoty: + 1 kg
Redukce tuku: - 3 %
Redukce váhy: - 2,3 kg
Metabolický věk klesl ze 40 na 32

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.

Laďka (26let)

Ladka trénink
Proč jsem se rozhodla cvičit s trenérem, co mi cvičení přináší?
Do fitka chodím více méně pravidelně už od prváku na vejšce (cca 8 let). Cvičení bez asistence mě ale od určitého bodu už nikam neposouvalo, chyběla mi motivace, ale i inspirace k novým cvikům apod. Pak jsem se jednoho dne přímo ve fitku rozhodla oslovit trenérku (Pavlínu) a od té doby (až na pár měsíční pauzu) cvičíme spolu. Pro mě je to mnohem víc motivační. V době, kdy jsme cvičily dvakrát týdně a další 1 den jsem se věnovala sama nějaké aerobní aktivitě, byly znát i výsledky - zhubla jsem asi 1 - 2 kg tuku, resp. přetransformovala jsem ho ve svaly a cítila jsem se skvěle. Teď není vzhledem k časovým možnostem cvičení tak intenzivní, ale i tak mi přináší dobrý pocit, nakopne mě, dodá energii a hned po odcvičené hodině se těším na tu další:-)

Spolu jsme si s trenérkou ideálně sedly. Zná moje limity, netlačí mě do něčeho, co bych musela rvát přes moc, ale zároveň dokáže pomalinku posouvat moje možnosti tak, že clověk může v relativně krátkých intervalech pozorovat pokroky jaké udělal. A co také moc oceňuji je, že ji vždycky před zahájením tréningu zajímá, jakým partiím bych se ráda věnovala, případně na jakých strojích bych chtěla/nechtěla cvičit:-)

Cvičení s trenérem - a ještě s takovým trenérem jako je Pavlínka - je prostě po všech stránkách parádní! Myslím, že já osobně reprezentuji spíš skupinu mladých aktivních lidí pokoušejících se více či méně úspěšně o solidní životosprávu spojenou s pohybem, zdravým jídlem i celkovým zdravým životním stylem.

Kontrolované a odborně vedené cvičení je perfektním způsobem, jak se udržovat v kondici a předcházet všemožným problémům.

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.

Martina B.

Martina trénink
Proč jsem se rozhodla cvičit s osobním trenérem?
Vždycky jsem ráda sportovala a s váhou neměla výrazné problémy. Po 5 letech sedavého zaměstnání se ale dostavil nemilý výsledek. Přibrala jsem 15 kg. Došlo mi, že tohle sama zvládnout nemůžu.

Jak jsem spokojená se cvičením s osobním trenérem?
Nejsem milovníkem posiloven, ale bylo mi jasné, že moje tělo není v dobré kondici a musím začít postupně a hlavně pod odborným dohledem. Byla jsem opravdu překvapená, jak může být cvičení v posilovně zábavné. Dokonce natolik, že se mnou na tréninky začal chodit i manžel. Pavlíně se podařilo skloubit dva typy cvičení do jednoho a ještě nás to oba bavilo!

Velkým plusem bylo, že před sestavením jídelníčku jsem měla možnost dopředu vyloučit potraviny, které mi nechutnají a k potravinám, bez kterých se jen těžko obejdu, mi Pavlína našla zdravější alternativu. Zvyknout si tak na nový stravovací režim bylo o poznání snazší.

Co mi vedený trénink dává a v čem jsou jeho výhody?
Motivaci. Bez trenéra bych se zvlášť na začátku těžko přemluvila se sebou něco dělat. Pavlína se mnou moje úspěchy i krizové situace sdílí, nejsem na to zkrátka sama. V posilovně se pak můžu spolehnout, že jsem v rukou odborníka a soustředit se jen na vlastní cvičení…

Jak hodnotím osobní přístup a profesionalitu trenérky Pavlíny?
Pavlína přistupuje ke každému individuálně. Je to vidět na hodinách, kdy nás s manželem trénuje současně. Oba máme jiné cíle v cvičení, odlišné tempo i povahy. I přesto můžeme cvičit spolu a dosáhnout skvělých výsledků.

Co se mi líbí, je perfektní a flexibilní domluva hodin.

Chceš ještě něco dodat? Své výsledky? Co bys změnila? Návrhy a připomínky...
Neměnila bych nic! ;-)

Popis:
Délka cvičení: 3 měsíce
Výsledek: úbytek hmotnosti o 12 kg

  Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit. Martina trénink

Veronika M.

Veronika trénink
Pro cvičení s osobním trenérem jsem se rozhodla proto, že jsem před a po porodu měla problémy se zády a chuzí a celkově jsem byla oslabená. Chtěla jsem tedy cvičit pod dohledem profesionála, aby cvičení bylo nezávadné a efektivní.

Co se týče spokojenosti, tak kdybych to nevyzkoušela, tak bych nevěřila, že mezi cvičení s trenérem a bez muže být takový rozdíl. Když jsem před lety chodila cvičit několik měsíců bez trenéra, tak jsem žádné viditelné výsledky nepozorovala a nyní jsem překvapená, jak rychle se tělo začalo tvarovat, já sílila a kila šla dolů.

Vedený trénink mi dává jistotu, že procvičím postupně všechny oblasti, které jsou zapotřebí. Sama bych asi ztěží věděla o všech potřebných svalech těla pro posílení nohou. Jako největší výhodu vidím nestálou kontrolu nad prováděnými cviky. Správná technika nejen ohlídá to, abych si případně neublížila a hlavně se zvýší efektivita cvičení. Také to má motivační charakter, aspoň u mne funguje fakt, že když nade mnou někdo dohlíží, tak se snažím více.

Velmi se mi líbí aktivní přístup trenérky Pavlíny, která nespoléhá jen na vybavení posilovny a pořídila si TRX. Sleduje trendy ve cvičení a správné výživě. Jako pozitivům vnímám i to, že vlastní váhu, která měří obsah svalů, vody a tuku v těle a své klienty přeměřuje a výsledky vyhodnocuje.

Popis:
Rohsah cvičení: 20 lekcí
Trvání: 3,5 měsíce
Výsledek: úbytek hmotnosti o 6 kg
Vstupní hmotnost: 66 kg
Výstupní hmotnost: 60 kg

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.

Anička K.

Proč jsem se rozhodla cvičit s osobním trenérem?
Ve sportu jsem ještě nikdy nevyužila kvalifikovaného trenéra, proto jsem sportovala jen pro radost ve svých volných chvilkách, ale nyní jsem měla cíl - dostat se na původní váhu před těhotenstvím, zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, a k tomu bych se sama, bez pomoci trenéra, těžko dopracovala tak rychle a efektně.

Jak jsem spokojená se cvičením s osobním trenérem?
Moc spokojená

Co mi vedený trénink dává a v čem jsou jeho výhody?
Díky vedenému tréninku jsem cvičila a ne jen "seděla" na posilovacích strojích. Naučila jsem se cvičit tak, abych posílila svalstvo, ale nezatěžovala při tom klouby, záda a jinak si neublížila.
Vedený trénink není ztráta času, ani zbytečná dřina, pomůže Vám dosáhnout vytyčeného cíle. A vedený trénink Vás především donutí jít cvičit !!! :-)

Jak hodnotím osobní přístup a profesionalitu trenérky Pavlíny?
Pavlína je skvělá trenérka, vymyslí Vám cvičební plán na míru, stále Vás motivuje a podporuje až do konce :-)) Navíc Vám pomůže sestavit i jídelníček a má přehled i o jiných oblastech, kt souvisí se zdravějším životním stylem ;-) Cvičení s Pavlínou pro mě byla zábava a hodina vždy rychle utekla.

Chceš ještě něco dodat?
Jděte do toho! :-))

Popis:
Délka cvičení: 1,5 měsíce
Výsledek: redukce hmotnosti o 2 kg
Vstupní hmotnost: 61 kg
Výstupní hmotnost: 59 kg

Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.


Lenka V.

Lenka trénink
Proč jsem se rozhodla cvičit s osobním trenérem?
Hlavní důvod mého rozhodnutí cvičit s osobním trenérem byl moje nulová vůle. Vím, že potřebuji nad sebou pevnou ruku, abych se vůbec dokopala jít cvičit :-) Další důvod byl, abych se naučila správně cvičit, abych do budoucna mohla cvičit sama a správně.

S osobně vedeným tréninkem jsem spokojená moc. To, že cvičím s trenérkou mě vybičuje k mnohem větším výkonům, než kdybych cvičila sama.

Co mi vedený trénink dává a v čem jsou jeho výhody?
Ze cvičení mám dobrý pocit a doufám, že se do budoucna stane cvičení součástí mého volného času a že to nebude jen z donucení. Líbí se mi jak je každý tréninky jiný, pokaždé je cvičení zaměřené na trošičku jiné partie.

Jak hodnotíte osobní přístup a profesionalitu trenérky Pavlíny Alexové?

Osobní přístup trenérky Pavlíny Alexové je super. Moc dobře ví jak na mě :-). Ví, kdy může přitlačit na opakování a kdy zase ubrat.

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.

Zdenka J.

Zdenka trénink
Proč jsem se rozhodla cvičit s osobním trenérem?
Chtěla jsem poznat pro mě doposud nový sport. Nevěděla jsem, jak v posilovně správně cvičit a nechtěla jsem jednotlivé cviky studovat sama z učebnic. Hledala jsem trenéra, se kterým se budu cítit dobře, a který se postará i o to, abych si při cvičení neublížila.
Cvičení s trenérem předčilo moje očekávání. Jsem s ním velmi spokojená. Nyní jsem si už osvojila správné návyky i techniku, takže s Pavlínou už necvičím pokaždé, ale jen pokud chci změnit či upravit tréninkový plán.

Co mi vedený trénink dává a v čem jsou jeho výhody?
Díky vedenému tréninku cvičím komplexně, tzn. cviky určené rovnoměrně pro celé tělo. Samotnou by mě asi nenapadlo, jak jsou užitečné cviky třeba na posílení ramen a zad. Pavlína řeší mé individuální potřeby, tréninky jsou povzbuzující a velmi profesionální. Ocenila jsem také to, že mi Pavlína doporučila vhodné cviky na doma.

Jak hodnotíte osobní přístup a profesionalitu trenérky Pavlíny Alexové?
Pavlína klade velký důraz na správné provádění cviků. Setkání s ní je vždy velmi příjemné. Umí se výborně přizpůsobit mým aktuálním časovým možnostem. Díky Pavlíně jsem se dozvěděla hodně i o vlastním těle. Má dar perfektně motivovat, když člověk zrovna nemá náladu nebo má tendenci to vzdát.

Chcete ještě něco dodat?
Pavlíně Alexové bych chtěla touto cestou velice poděkovat a tréninky pod jejím vedením rozhodně všem doporučit.

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.

Katka B.

Katka trénink
Proč jsem se rozhodla cvičit s osobním trenérem?
Pro osobního trenéra jsem se rozhodla, jelikož jsem chtěla začít chodit do posilovny, kde bych po porodech zformovala svou postavu, ale nikdy jsem do žádné nechodila, takže jako absolutní laik jsem ani nevěděla, jaké cviky jsou pro mě vhodné a vlastně jsem ani neuměla používat jednotlivé posilovací stroje. Se cvičením s Pavlínou jsem byla spokojená moc. S osobním trenérem se snažíte být lepší a lepší.

Co mi osobní trénink dává a v čem jsou jeho výhody?
Osobní trénink je postaven na vašich potřebách a je připravený trenérem na míru. Výhoda je určitě ta, že jelikož trenéři mají za sebou kurzy, nemělo by se stát, že by vám cvičení pod jeho dohledem ublížilo, což v případě, kdy se člověk vrhne do cvičení sám, se může stát. V lepším případě cvičíte třeba jen jednostranně, a pak vlastně návštěva fitness centra neplní vaše očekávání.

Jak hodnotím osobní přístup a profesionalitu trenérky Pavlíny Alexové?
Kladně. Tréninky byly vždy připravené a rozhodně vám Pavlína při cvičení nedá nic zadarmo, ale tak to má být. Trenér vás nemá šetřit, ale dát pořádně zabrat. S Pavlínou je báječná spolupráce, není problém při domlouvání termínů tréninků, a pokud to z její strany lze, snaží se vyjít klientovi vstříc.

Co ještě dodat?
Určitě doporučuji si osobního trenéra domluvit, poněvadž to člověka "dokope" se sebou něco dělat, cítíte prostě, že když je trénink domluvený, není čas na výmluvy, takže se prostě jde cvičit.

    Garantovaný výsledek je u každého cvičence individuální a může se lišit.