TĚLO JE NÁSTROJ, JEHOŽ POMOCÍ SE MŮŽEME DOSTAT K CÍLI.
    COKOLI CHCEME USKUTEČNIT, MŮŽEME JEN SKRZE TĚLO.
    PROTO JE DŮLEŽITÉ UDRŽOVAT JE ZDRAVÉ POMOCÍ PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ.
Hlavní nabídka
Odborné články
Nejlepší výsledky s klienty

  + klientka zhubla 8 kg za měsíc *

  + klientka zhubla 15 kg za 4 měsíce *

  + zvýšení flexibility zkrácených svalů
  hluboký předklon k zemi za 2 měsíce,
  dříve chybělo 50 cm *

Reference
  * Garantovaný výsledek je u každého
    cvičence individuální a může se lišit.


Najdete nás také na ...

  • Facebook profil
  • Twitter profil
Bolí Vás klouby?
Trenér doporučuje, unikátní kloubní výživu.


Služby trenéra

Služby trenéra
Služby trenéra

Na nezávazné seznamovací schůzce (30 min) sdělíte Vašemu osobnímu trenérovi požadavky, cíl, fyzický stav a Vaše časové možnosti. Nabízím řadu propracovaných programů, každý příznivec fitness si vybere to, co mu vyhovuje. Pokud budete spokojeni a padneme si tzv. do oka, objednáte si sestavení individuálního plánu tréninku, jídelníčku a domluvíme se na termínu prvního tréninku. Se svými klienty neuzavírám žádné smlouvy, nejsou povinni dodržovat exkluzivitu tréninku výhradně se mnou, vyžaduje se dodržovat pouze standardní obchodní ujednání viz. Ceník.

Trenér a motivace

Dobrý osobní trenér vás motivuje, kontroluje techniku provádění cviků, držení těla, dýchání a pomáhá Vám koncentrovat se na svalovou partii, která daný cvik provádí. Koncentrace při cvičení je stejně tak důležitá jako koncentrace při jakékoli jiné činnosti, kterou chcete provádět správně. Pokud jste si přišli do posilovny popovídat, přesuňte se raději do kardiozóny, pokud Vám bude stačit dech, tam to není z hlediska správnosti prováděných cviků tak důležité.

Pravidelné cvičení zlepší Vaši fyzickou kondici i zdraví. Málokdo z nás se přinutí pravidelně navštěvovat fitcentrum a motivovat svůj výkon k ještě lepším výkonům. Při využití služeb osobního trenéra je cvičení podle tréninkového plánu samozřejmostí a první výsledky jsou viditelné již po 6 týdnech. Trenér Vám pomůže překonat nevůli ke cvičení i během stagnace výkonů, není to nic ojedinělého, k tomuto jevu dochází u každého cvičence. Skvěle se však budete cítit po každém cvičení, protože je dokázáno, že cvičením se vyplavují do krevního oběhu endorfiny, hormony štěstí, pohody a dobré nálady.

Trenér a prevence zranění

Trenér klienta instruuje, vysvětluje správné technické provedení cviků, nové cviky předcvičuje a seznamuje s možnými riziky špatného provedení cviků. Kvalifikovaný trenér předchází hrozícímu nebezpečí poranění svalů, přetrénování, natržení nebo utržení. Je proto nanejvýš důležité ve vlastním zájmu, aby klient naslouchal radám a doporučením svého trenéra!

Fitness tréninky probíhají ve SB CENTRU Chodov, po dohodě možno i jinde

Váš osobní trenér přizpůsobí tréninkový plán Vašim časovým potřebám a možnostem.