TĚLO JE NÁSTROJ, JEHOŽ POMOCÍ SE MŮŽEME DOSTAT K CÍLI.
    COKOLI CHCEME USKUTEČNIT, MŮŽEME JEN SKRZE TĚLO.
    PROTO JE DŮLEŽITÉ UDRŽOVAT JE ZDRAVÉ POMOCÍ PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ.
Hlavní nabídka
Odborné články
Nejlepší výsledky s klienty

  + klientka zhubla 8 kg za měsíc *

  + klientka zhubla 15 kg za 4 měsíce *

  + zvýšení flexibility zkrácených svalů
  hluboký předklon k zemi za 2 měsíce,
  dříve chybělo 50 cm *

Reference
  * Garantovaný výsledek je u každého
    cvičence individuální a může se lišit.


Najdete nás také na ...

  • Facebook profil
  • Twitter profil
Bolí Vás klouby?
Trenér doporučuje, unikátní kloubní výživu.


Tvarování těla

Tvarování těla
Tvarování těla

Co to znamená?
Jak se má cvičit?
Proč ve fitcentru?
K čemu osobní trenér?

Každý má svůj cíl a vysněnou postavu, které by rád dosáhl. Tvarování těla do vysněného ideálu lze různými pohybovými aktivitami, z nichž nejefektivnější je silový trénink ať výkonnostní či silový, spojený s aerobní aktivitou. Cvičením ve fitcentru efektivně posílíte nejdůležitější centrální svalový korzet i ostatní periferní svalové partie. Nejenže se budete cítit fit, ale předejdete tak i možným bolestem zad způsobeným sedavým způsobem života.

Trénink ve fitcentru trvá přibližně 1 h a obsahuje úvodní strečink, zahřátí na kole či běhacím pásu, posilovací cvičení buď s vlastními vahami, jednoručními činkami či na posilovacích strojích. O vhodnosti pro každého rozhodne trenér na základě posouzení fyzického a zdravotního stavu klienta. Na závěr je důležité protáhnout procvičené svaly formou strečinku a zařadit aerobní aktivitu. Vhodné je trénovat minimálně 2 x týdně.

V čem Vám mohu pomoci?

Budu Vás vést k vytouženému cíli, sestavím individuální cvičební plán a bude-li potřeba tak vybereme i vhodné složení stravy pro Vás. Naučím Vás správně technicky provádět jednotlivé cviky, doporučím cviky na doma a vhodné doplňkové sporty. Budu s Vámi sledovat dosažené výsledky a v případě potřeby Vám poradím na dálku - telefonem, mailem, sms, skype… Odcvičením lekce moje práce nekončí. Pokud si nebudete vědět s cvičením nebo stravováním rady nebo si budete chtít o svých výsledcích promluvit, jsem zde pro Vás i mimo fitness. Jsem Váš trenér, kouč, poradce a kamarád.